TOP atrakcje Moraw Południowych

Zachodzisz w głowę, od czego zacząć odkrywanie Moraw Południowych? I tu na pomoc przychodzi nasza lista najciekawszych miejsc, których nie można pominąć. Miłośnicy sztuki i zabytków, podziemi i wykopalisk, osoby szukające rozrywki i zasłużonego odpoczynku – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

odkryj TOP atrakcje

Piękno przyrody

Odkryj najsłynniejszy obszar krasowy w Europie Środkowej z ponad tysiącem jaskiń. Lub wybierz się w rejs po kanale Baty i poznaj osobliwy region Słowacko!

więcej

Muzea i wystawy

Czy słońce, czy deszcz, nasza top oferta muzeów i wystaw z pewnością Cię nie zawiedzie. We wnętrzach pałaców i galerii możesz podziwiać zarówno sztukę współczesną, jak i perełki z dawnych czasów.

więcej

Zamki i pałace

Daj się oczarować pięknu życia, jakie ludzie wiedli przed kilkuset laty. Wybraliśmy dla Ciebie najpiękniejsze i najciekawsze zamki i pałace znane daleko poza granicami Moraw Południowych.

więcej

Klasztory i pomniki

Odkryj miejsca, w których kwitnie życie duchowe Moraw Południowych, i poznaj ważne momenty w ich historii. Miłośnicy literatury również będą zachwyceni!

więcej

Rozrywka i wrażenia

Chcesz przeżyć coś ekstra? Odkryj zakamarki podziemi i piwnic – w niektórych nawet straszy! Szalej w wodzie, baw się wiedzą i rozkoszuj się zapachem ziół. Wystarczy wybrać…

więcej

Jak zostać TOP atrakcją?

Tej pieczęci nie dajemy byle komu, w grę wchodzi kilka aspektów. Kandydat musi najpierw dowieść wysokiej jakości swojej oferty, tzn. istnienia jasnego, niepowtarzalnego tematu, wokół którego skupia się atrakcja, oraz jej wyjątkowości na rynku turystycznym.

Ponadto każda Top atrakcja musi nieustannie wzbogacać swoją ofertę o nowe propozycje dla zwiedzających oraz zapewnić wysokiej jakości infrastrukturę dla turystów. Koniecznością jest również miła i wykwalifikowana obsługa.
 

jestem zainteresowany