Na wycieczkępo Morawach Południowych

Skosztuj morawskiej serdeczności i pysznego jedzenia. Zwiedzaj zabytki UNESCO, a także te mniej znane, bez kłębiących się tłumów wokół. Długie rzędy winnic, dzika przyroda. Dla każdego coś fajnego. Pieszo, samochodem, na rowerze… w lipcu i w styczniu.

jaki kierunek obierzesz?

znaleziono 25 wycieczek
sortuj wg
  • popularność
  • nazwa
  • czas trwania
  • długość w km
  • przewyższenie

typ podróży

Region

Niespieszny weekend w Hodonínie

Przyjechać tu tylko na jedno popołudnie, to jak próbować poznać Amerykę w tydzień. Hodonín i okolice to doskonała miejscówka na weekend zarówno dla par, jak i dla rodzin z dziećmi.

pokaż

Rowerem po boskovickich szlakach

Lubisz pedałować po leśnych drogach? Miękka ścieżka ucieka spod opony, a w zielonej ciszy słychać tylko własny oddech. Single tracki w lesie Doubrava już czekają.

pokaż

Śladami kamiennych budowli na Horniacku

Odwiedź najbardziej na wschód wysunięty zakątek regionu, krainę żywych tradycji. Dziedzictwo ludowe jest tu pielęgnowane i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu ty również możesz się nim zachwycić.

pokaż

Przejażdżka śladami Alfonsa Muchy

Eleganckie pałace i niczym niezmącony spokój niemalże zapomnianego zakątka czystej znojemskiej przyrody. Ta wycieczka będzie balsamem dla Twojej duszy.

pokaż

Modré Hory – w poszukiwaniu wież widokowych i pyszności

Region Modré Hory (Niebieskie Góry) słynie z wyśmienitego wina i świeżej gastronomii. A na deser dorzucamy porcję wież i punktów widokowych!

pokaż

Nostalgia okresu międzywojennego

Okres międzywojenny, nazywany w Czechach okresem I Republiki, miał swój niepowtarzalny szarm. Od wypolerowanych samochodów po elegancką modę. W stolicy Moraw możesz przenieś się w realia tamtych czasów!

pokaż