Łaźnie piwne Kyjov

Przemierzyłeś Słowacko wzdłuż i wszerz i masz wrażenie, że wina było aż nadto? Potrzebujesz zmiany!

więcej informacji do ulubionychNasze aktualne polecajki

A tutaj już byłeś?

Znaleźliśmy więcej miejsc, które mogłyby Ci się spodobać. Sprawdź jakie.

znaleziono 12 miejsc

Uliczki piwniczek winnych

Miejsca na końcu wsi, gdzie diabeł mówi dobranoc… a winiarze częstują rozkosznym napojem! Zapraszamy na degustację!

pokaż

Morawskie Szlaki Winiarskie

1200 km oznakowanych winiarskich tras rowerowych poprowadzi Cię wśród winnic przez południowomorawski krajobraz od starodawnego Znojma aż po Uherské Hradiště – odkrywaj malownicze miasta i winiarskie wioski z charakterystyczną architekturą piwniczną, zabytki architektury i przyrody UNESCO, a także folklor i wina gościnnych morawskich winiarzy.

pokaż

Maximus Resort

Jeden z największych i najpiękniejszych resortów wellness w Czechach. Przyjemna atmosfera otuli Cię już od progu. Nic dziwnego! Przy budowie oazy spokoju w pobliżu Zapory Brneńskiej współpracowali czołowi eksperci od feng shui.

pokaż

Uzdrowisko Lednice

Morze Martwe na wyciągnięcie ręki? W lednickim Domu Uzdrowiskowym Perla to nic nadzwyczajnego. Można tu zaczerpnąć nowej energii po udanej wycieczce.

pokaż

Pałac Uherčice

Rozległe założenie pałacowe oferuje spacer po wszystkich najważniejszych stylach architektonicznych, a także po luksusowym parku.

pokaż

Malowana piwnica w Šatovie

Wizyta w piwniczce winnej to zawsze przyjemne przeżycie. A jeśli dodatkowo piwnica jest jak malowana… właściwie to nie JAK, ona jest malowana!

pokaż

Park Narodowy Podyje

Rowerem, pieszo, samochodem, konno… Park Narodowy Podyje oferuje niezliczone możliwości dla turystów. Wyrusz na przykład na Kamień Sealsfielda.

pokaż

Pałac Vranov nad Dyjí

Pałac we Vranovie to znamienity przykład świeckiego baroku. To między innymi dlatego pokochali go filmowcy.

pokaż

Ruiny zamku Cornštejn

Jedno z najbardziej romantycznych miejsc na Morawach Południowych. Odłóż harlequina na półkę i przeżyj romantyczną przygodę na zamku Cornštejn.

pokaż

Zamek Bítov

Jeden z najstarszych i najbardziej romantycznych zamków na ziemiach czeskich, do którego nie idzie się stromo pod górę, lecz stromo w dół. Nie wierzysz?

pokaż

Tatra veteran museum Bítov

Tatra veteran museum Bítov ma w bonusie sąsiedztwo romantycznego zamku Bítov i Zapory Vranovskiej.

pokaż

Młyn wodny w Slupie

Budowla techniczna również może być piękna i fascynująca. Wybierz się do pokaźnego śnieżnobiałego młyna, który prezentuje młynarstwo od najdawniejszych czasów po współczesność.

pokaż