Zoo Park Vyškov

Zoo Park Vyškov jako jedyne czeskie zoo specjalizuje się w hodowli zwierząt domowych i gospodarskich z całego świata. Ale nie tylko…

więcej informacji do ulubionychNasze aktualne polecajki

A tutaj już byłeś?

Znaleźliśmy więcej miejsc, które mogłyby Ci się spodobać. Sprawdź jakie.

znaleziono 12 miejsc

DinoPark Vyškov

A może by tak przenieść się na jeden dzień do czasów prehistorycznych? Podróże w czasie to specjalność DinoParku w Vyškovie, gwarantującego dobrą zabawę dla dzieci i dorosłych.

pokaż

Pałac Vyškov

Niegdyś gotycki zamek, później pałac, w którym podobno nocował Napoleon Bonaparte, dziś muzeum prezentujące między innymi prześliczną ceramiką ludową zwaną fajansem.

pokaż

Pałac Bučovice

Prawdziwa włoska elegancja. Dostojne łuki dziedzińca arkadowego trylują jak nuty w operetce, fontanna śpiewa romantyczną arię. Bella, bella!

pokaż

Pałac Slavkov - Austerlitz

Przepiękny pałac z przepięknym parkiem pałacowym. Warto tu przyjechać nie tylko podczas Dni Napoleońskich.

pokaż

Pałac i muzeum w Ždánicach

Kolekcjonerzy wszystkich krajów, wytężcie uwagę! W pałacu w Ždánicach zgromadzono 6 tysięcy eksponatów w jednym miejscu.

pokaż

Singletrail Morawski Kras

Single tracki są nie tylko dla singli! A już na pewno nie te w Morawskim Krasie. Wskakuj na rower, zapowiada się niezła jazda.

pokaż

Santon

Bitwę trzech cesarzy upamiętnia także Santon – pagórek leżący na zachód od wsi Tvarožná. Na stanowisko artylerii wybrał je sam strateg Napoleon.

pokaż

Kompleks Velká Dohoda

Z dala od cywilizacji, w samym sercu Morawskiego Krasu. Dawny kamieniołom oferuje znacznie więcej niż tylko jałowe skały.

pokaż

Kościół Imienia Najświętszej Maryi Panny w Křtinach

Perła Moraw Południowych, która wystawia się na pokaz wszystkim zmierzającym z Brna do Křtin, zapierając dech w piersiach.

pokaż

Rudicki Ponor

Rudicki Ponor (Rudické propádání) jest dominującym elementem krajobrazu centralnej części Morawskiego Krasu. Wraz z Byczą Skałą (Byčí skala) tworzy drugi co do długości system jaskiniowy w Czechach o łącznej długości ponad 13 kilometrów!

pokaż

Jaskinia Výpustek

Fabryka w jaskini? Przekonaj się na własne oczy, jakie sceny mogą odgrywać się w jaskini...

pokaż

Pomnik na Žurániu

Jedno z charakterystycznych miejsc na słynnym polu bitwy trzech cesarzy, w którym można poczuć atmosferę wydarzeń pamiętnego roku 1805.

pokaż