Pałac Bučovice

Prawdziwa włoska elegancja. Dostojne łuki dziedzińca arkadowego trylują jak nuty w operetce, fontanna śpiewa romantyczną arię. Bella, bella!

więcej informacji do ulubionychNasze aktualne polecajki

A tutaj już byłeś?

Znaleźliśmy więcej miejsc, które mogłyby Ci się spodobać. Sprawdź jakie.

znaleziono 12 miejsc

Pałac i muzeum w Ždánicach

Kolekcjonerzy wszystkich krajów, wytężcie uwagę! W pałacu w Ždánicach zgromadzono 6 tysięcy eksponatów w jednym miejscu.

pokaż

Zoo Park Vyškov

Zoo Park Vyškov jako jedyne czeskie zoo specjalizuje się w hodowli zwierząt domowych i gospodarskich z całego świata. Ale nie tylko…

pokaż

DinoPark Vyškov

A może by tak przenieść się na jeden dzień do czasów prehistorycznych? Podróże w czasie to specjalność DinoParku w Vyškovie, gwarantującego dobrą zabawę dla dzieci i dorosłych.

pokaż

Pałac Slavkov - Austerlitz

Przepiękny pałac z przepięknym parkiem pałacowym. Warto tu przyjechać nie tylko podczas Dni Napoleońskich.

pokaż

Pałac Vyškov

Niegdyś gotycki zamek, później pałac, w którym podobno nocował Napoleon Bonaparte, dziś muzeum prezentujące między innymi prześliczną ceramiką ludową zwaną fajansem.

pokaż

Wieża widokowa Vyšicko

Do wieży widokowej niedaleko Mutěnic, nazywanej Trianglem, prowadzą trzy drogi wśród malowniczych winnic. Wolisz dłuższą czy krótszą?

pokaż

Pałac Milotice

Pałac Milotice nazywany jest perłą południowo-wschodnich Moraw. To wyjątkowo dobrze zachowane barokowe założenie pałacowo-ogrodowe jest osłodą dla oczu i duszy.

pokaż

Pomnik Mogiła Pokoju

W tym miejscu po raz pierwszy w Europie oddano hołd wszystkim ofiarom krwawego konfliktu bez wyjątku. Również Ty możesz tu uczcić poległych w bitwie…

pokaż

Ścieżka nad Winnicami k. Kobylí

Rozejrzyj się po winnicach z niezwykłej platformy widokowej, na którą nie prowadzi ani jeden schodek. Na jej koniec możesz wjechać nawet wózkiem!

pokaż

Santon

Bitwę trzech cesarzy upamiętnia także Santon – pagórek leżący na zachód od wsi Tvarožná. Na stanowisko artylerii wybrał je sam strateg Napoleon.

pokaż

Ziołowy Raj Sonnentor

Tu rośnie radość. Miejsce z wyjątkową atmosferą, w którym oprócz zapachu ziół poczujesz sielskość non plus ultra.

pokaż

Piwnice winne na Vrbicy

Można by pomyśleć – ot, wzniesienie. Ale kryje ono w sobie 7 pięter piwnic winnych rodem z bajki. Witamy w regionie winiarskim Velkopavlovicko.

pokaż